Cena za instalaci služby

Spočítejte si, kolik Vás bude stát instalace služby...

Tato kalkulace není považována za závaznou objednávku. Jedná se pouze o odhad částky (byť velmi přesný), kterou uhradíte na konci instalace služby.


Bezdrátový internet

Nabízíme Vám připojení firmy nebo domácnosti bezdrátovým pojítkem k internetu. Spojení je standardně realizováno mikrovlnným přenosem v pásmu 5 GHz.

 

Instalační poplatek za daný tarif

Instalační poplatek zahrnuje montáž zařízení, práci techniků v rozsahu dvou hodin, kabeláž (do 20m) a konektory RJ45 pro připojení koncového zařízení (wi-fi router nebo PC uživatele) a otestování funkčnosti připojení.

 

Anténa pro příjem internetu

V pásmu 5 GHz používáme jako klientská zařízení pouze Nanostation Loco M5 za 1 600 Kč (do 300m od vysílače) a PowerBeam M5 300 za 2 000 Kč (nad 300m od vysílače).

 

Wi-Fi router

Díky Wi-Fi routeru lze připojit více počítačů v bytě v rámci jedné přípojky a jednoho měsíčního paušálu. Můžete se volně pohybovat po bytě a připojit se k internetu přes chytrý telefon nebo tablet. V rámci nového připojení klienta k internetu nebo balíčku nastavíme router zdarma.

Vysokorychlostní internet po optice

Služba vysokorychlostní internet po optice je připojení k internetu prostřednictvím optické páteřní sítě, která nabízí možnosti využití internetové konektivity o rychlostech mnohem vyšších, než ostatní technologie (Wifi, ADSL apod.).

 

Instalační poplatek za daný tarif

Instalační poplatek zahrnuje montáž zařízení, práci techniků v rozsahu dvou hodin, optický kabel (případně UTP kabel do 20m) a konektory RJ45 pro připojení koncového zařízení (wi-fi router nebo PC uživatele) a otestování funkčnosti připojení.

 

Optický převodník (zařízení do pronájmu)

Převodník je určen k převodu z optické části na metalickou, který slouží k připojení počítače nebo wi-fi routeru. Optický převodník je pro službu nezbytnou součástí. V nabídce máme Huawei ONT HG8245 a Huawei ONT HG8010H

Digitální televize - IPTV

Televizní vysílání prostřednictvím služby IPTV - kabelové televize nové generace. Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a bez nutnosti instalace anténního připojení...

 
Instalační poplatek za daný tarif

Instalační poplatek zahrnuje montáž zařízení, práci techniků v rozsahu dvou hodin, optický kabel (případně UTP kabel do 20m) a konektory RJ45 pro připojení koncového zařízení (STB, switch) a otestování funkčnosti vysílání.

 

Optický převodník (zařízení do pronájmu)

Převodník je určen k převodu z optické části na metalickou, který slouží k připojení počítače, wi-fi routeru, STB. Optický převodník je pro službu nezbytnou součástí. V nabídce máme Huawei ONT HG8245 a Huawei ONT HG8010H

 

Vyberte si počet set-top-boxů (STB)

Set-top box MAG-250 je moderní FullHD zařízení, které uživatelům digitální televize nabídne maximum technických možností a bezkonkureční jednoduchost ovládání. Počet STB v domácnosti není nijak omezen.


Bezdrátový internet
Vysokorychlostní internet po optice
Digitální televize IPTV

Ano, zařízení si pronajmu
Ne, zařízení si zakoupím
Ano, zařízení si pronajmu
Ne, zařízení si zakoupím
Ano, zařízení si pronajmu
Ne, zařízení si zakoupím

Garant Start (4 Mb/s / 4 Mb/s)
Garant Standard (8 Mb/s / 8 Mb/s)
Garant Sprint (16 Mb/s / 8 Mb/s)
Garant Sprint Plus (16 Mb/s / 16 Mb/s)

LAN 10 (10 Mb/s / 10 Mb/s)
LAN 100 (100 Mb/s / 100 Mb/s)
LAN 2000 (1000 Mb/s / 1000 Mb/s)
MINI TV bez internetu
OPTIMAL TV bez internetu
MINI TV s internetem
OPTIMAL TV s internetem

Ano, nemám vlastní
Ne, mám vlastní

Ano, potřebuji router
Ne, nepotřebuji router
Ne, mám vlastní router
Pronájem 1 STB
Pronájem 2 STB
Zakoupit 1 STB
Zakoupit 2 STB
Pronájem 1 STB
Pronájem 2 STB
Zakoupit 1 STB
Zakoupit 2 STB

0

Thank you for your submission!