Doporučte a získejte bonus...

29.06. 2014

Za každého nového zákazníka, kterého přivedete, dostanete jako stálý zákazník odměnu ve výši 1 měsíce ZDARMA. Kolik nových zákazníků přivedete, tolik měsíců UŠETŘÍTE.

Akce se mohou účastnit všichni stávající zákazníci naší sítě, kteří nemají neuhrazené závazky po splatnosti vůči poskytovateli.

- Podmínkou je, aby nový zákazník využíval naše placené služby alespoň 6 měsíců
- Částka bude odečtena po třetí splátce nového zákazníka
- Poskytovatel si vyhrazuje právo nefinančního plnění této akce


Nadále také pokračuje letní akce...

Vztahuje se na bezdrátový internet GARANT SPRINT a vyšší tarify. V případě internetu po optice na LAN 60 a vyšší tarif. U IPTV na Optimal základ, u zvýhodněných balíčků na Optimal a vyšší tarif. Dostanete od nás do bezplatného pronájmu anténu pro příjem internetu nebo Full HD Set-top-box pro příjem TV v ceně až 2000 Kč, ale také Wi-Fi router v ceně 700 Kč.V době pronájmu je servis těchto zařízení bezplatný. Vždy si hradíte pouze dopravu. Servisní zásah je vám účtován v případě, že bude chyba / porucha zaviněna vaším zásahem. Zapůjčené zařízení je po celou dobu užívání naším majetkem. Instalací zdarma se rozumí, že nehradíte zařízení, které je vám bezplatně poskytnuté k pronájmu. Platíte ovšem spotřební materiál, který bude u vás upotřeben jako například ethernetový kabel, konektory, lišty, kabel k TV, anténní výložník,…

comments powered by Disqus