Vážený zákazníku, vážená zákaznice,

07.12. 2015

na úvod mi dovolte Vám poděkovat za využívání našich služeb. Věřím, že jste s nimi spokojen(a) a mohu Vás ubezpečit, že prioritou naší společnosti bude i nadále poskytovat Vám servis v co nejvyšší možné kvalitě.

Jak jste již možná zaregistroval(a), od listopadu se naše televizní nabídka rozšířila o 12 nových televizních kanálů a v současné době jich nabízíme 85! Navíc některé, které byly dosud v SD formátu, jsou nově nahrazeny mnohem kvalitnějším HD formátem.

Od ledna Vám také nabízíme prémiový balíček FILMBox Premium s 11 převážně HD kanály, jejichž rozmanitá tématická skladba uspokojí všechny členy Vaší domácnosti.

Společně s rozšířenou nabídkou dojde od 1. ledna k úpravě cen jednotlivých balíčků v řádu desetikorun za měsíc. Musíme tímto způsobem reagovat na rozhodnutí společností CET21, která provozuje TV NOVA a další přidružené programy, Prima a další, jenž zpoplatnily programy zahrnuté v základním balíčku. Tento krok nás samozřejmě netěší, ale abychom i do budoucna byli schopni udržet vysoký standard poskytovaných služeb, byl nevyhnutelný. Ceny platné od 1. 1. 2016 najdete v našem ceníku na http://www.sat-an.net/dokumenty-ke-stazeni.
Věřím, že nám zachováte přízeň i v nadcházejícím roce a že společnost SAT-AN zůstane nadále Vaším osvědčeným poskytovatelem vysokorychlostního internetu a digitální televize.


S úctou
Team pracovníků SAT-AN CabelNet SE

comments powered by Disqus