Vodojem korea

20.01. 2018

Jak vypadá vnitřek vodojemu? Jaký je z něho rozhled? Můžete se podívat. Vodojem korea je jedním z našich nejdůležitých bodů. Odtud "napájíme" například Libušín, Brandýsek, Cvrčovice, Stehelčeves, Dřetovice, Kladno,...

Podívat se můžete i na panorama:
http://www.sat-an.net/panorama/...

Sleva na služby

12.01. 2018

Nezapomeňte, že 50% sleva na služby pro nové zákazníky platí jen do konce měsíce...

50% sleva na služby

Výpadek streamu...

05.10. 2017

Oznámení o plánovaném výpadku streamů,

dovolujeme si Vás informovat o servisních pracích na distribučních síťových zařízeních dne 17.10.2017 v čase od 00:01 do 06:00.
Z tohoto důvodu dojde ke krátkému výpadku na začátku a na konci servisních prací na uvedených streamech...

Animal Planet HD, Discovery, Eurosport 1 HD, TLC, DTX, Discovery Showcase HD, Eurosport 2 HD, HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Discovery Science HD, ID XTRA HD.

Problém na optice odstraněn...

03.08. 2017

Vážení zákazníci,

již více než měsíc hledáme příčinu častých výpadků na naší optické síti. Třetinu optiky provozujeme na technologii Motorola a její centrální jednotka vypadává. Byl to pro nás velký problém, protože výrobce již ukončil podporu tohoto typu, a tak nám neposkytl dokumentaci ani radu, jak výpadkům předejít. Museli jsme vymyslet různá měření na mnoha místech a pomocí nich se nám dnes snad podařilo odhalit příčinu. Slavit budeme ale až za několik dní, až se vše potvrdí.

Většinu optické sítě provozujeme na technologii Huawei, která funguje už čtvrtým rokem zcela spolehlivě. Při prvních problémech s Motorolou jsme se rozhodli přesunout všechny zákazníky na Huawei, ale je to komplikované: přepojíme z Motoroly na Huawei najednou minimálně 30 zákazníků (kvůli vlastnostem optiky) a u všech 30 tak musíme vyměnit ve stejný den koncové zařízení. To se opravdu těžko domlouvá.

Kdybychom problémy s Motorolou nevyřešili, naplánujeme od září tyto hromadné výměny. Vše se dozvíte s předstihem a my se budeme snažit co nejméně narušit poskytování služeb a Vaše soukromí.

Věříme ale, že jsme problém s Motorolou odstranili. Je to jinak velmi kvalitní zařízení navržené pro největší operátory (vše má zdvojené). Minulý rok jsme spustili velký vývojový projekt, který má vyřešit výměnu centrální Motoroly se zachováním koncových jednotek v domácnostech. Pokud bude vše fungovat, odstavíme příští rok nepodporovanou Motorolu a vás se to vůbec nedotkne.

 

Uzavřená prodejna...

30.06. 2017

Dne 7.7.2017 bude prodejna zavřena. K dispozici Vám budeme opět od 10.7.2017.

Zbrusu nový exkluzivní pořad...

23.05. 2017

Hezký večer,
Představujeme zbrusu nový exkluzivní pořad z dílny televize Mňam TV. Přijměte VIP pozvánku do světa Riccarda Lucque, úspěšného majitele italských restaurací v Praze...

Poškození optického kabelu...

27.04. 2017

Hezký večer,
včera v noci nějaký dobrák přeřezal optický kabel a postaral se nám tak o noční zábavu. K poškození optiky došlo po 22. hodině a již kolem 4. hodiny ranní byla všechna vlákna svařena.

Tímto se omlouváme za způsobený výpadek konektivity ve stovkách domácností a firem jako O2, ČEZ, ČVUT,...

Poškození optického kabelu

Poškození optického kabelu

Poškození optického kabelu

Markíza dnes končí...

02.03. 2017

Vážení zákazníci,
programy televizní skupiny Markíza dnes končí v nabídkách operátorů v ČR. Místo nich mohou diváci přijímat jiné stanice, tedy například v Česku Markíza International.

Markíza dnes končí

Poděkování za účast v anketě...

21.12. 2016

Vážení zákazníci,
tímto bychom Vám rádi poděkovali za čas, který jste věnovali naší soutěžní anketě.


Váš zájem i hojná účast nás velmi mile překvapila. Vážíme si Vašich názorů, jak pozitivních, tak i těch, které mají poukázat na naše nedostatky a chyby. Nebereme je na lehkou váhu a budeme s nimi dále pracovat.


Výherci budou kontaktováni telefonicky.


Klidné prožití vánočních svátků a do roku 2017 zdraví, pohodu v pracovním a především v soukromém životě.


Přeje tým SAT-AN CableNet SEVážený zákazníku, vážená zákaznice,

07.12. 2015

na úvod mi dovolte Vám poděkovat za využívání našich služeb. Věřím, že jste s nimi spokojen(a) a mohu Vás ubezpečit, že prioritou naší společnosti bude i nadále poskytovat Vám servis v co nejvyšší možné kvalitě.

Jak jste již možná zaregistroval(a), od listopadu se naše televizní nabídka rozšířila o 12 nových televizních kanálů a v současné době jich nabízíme 85! Navíc některé, které byly dosud v SD formátu, jsou nově nahrazeny mnohem kvalitnějším HD formátem.

Od ledna Vám také nabízíme prémiový balíček FILMBox Premium s 11 převážně HD kanály, jejichž rozmanitá tématická skladba uspokojí všechny členy Vaší domácnosti.

Společně s rozšířenou nabídkou dojde od 1. ledna k úpravě cen jednotlivých balíčků v řádu desetikorun za měsíc. Musíme tímto způsobem reagovat na rozhodnutí společností CET21, která provozuje TV NOVA a další přidružené programy, Prima a další, jenž zpoplatnily programy zahrnuté v základním balíčku. Tento krok nás samozřejmě netěší, ale abychom i do budoucna byli schopni udržet vysoký standard poskytovaných služeb, byl nevyhnutelný. Ceny platné od 1. 1. 2016 najdete v našem ceníku na http://www.sat-an.net/dokumenty-ke-stazeni.
Věřím, že nám zachováte přízeň i v nadcházejícím roce a že společnost SAT-AN zůstane nadále Vaším osvědčeným poskytovatelem vysokorychlostního internetu a digitální televize.


S úctou
Team pracovníků SAT-AN CabelNet SE

Starší