Vážený zákazníku, vážená zákaznice,

07.12. 2015

na úvod mi dovolte Vám poděkovat za využívání našich služeb. Věřím, že jste s nimi spokojen(a) a mohu Vás ubezpečit, že prioritou naší společnosti bude i nadále poskytovat Vám servis v co nejvyšší možné kvalitě.

Jak jste již možná zaregistroval(a), od listopadu se naše televizní nabídka rozšířila o 12 nových televizních kanálů a v současné době jich nabízíme 85! Navíc některé, které byly dosud v SD formátu, jsou nově nahrazeny mnohem kvalitnějším HD formátem.

Od ledna Vám také nabízíme prémiový balíček FILMBox Premium s 11 převážně HD kanály, jejichž rozmanitá tématická skladba uspokojí všechny členy Vaší domácnosti.

Společně s rozšířenou nabídkou dojde od 1. ledna k úpravě cen jednotlivých balíčků v řádu desetikorun za měsíc. Musíme tímto způsobem reagovat na rozhodnutí společností CET21, která provozuje TV NOVA a další přidružené programy, Prima a další, jenž zpoplatnily programy zahrnuté v základním balíčku. Tento krok nás samozřejmě netěší, ale abychom i do budoucna byli schopni udržet vysoký standard poskytovaných služeb, byl nevyhnutelný. Ceny platné od 1. 1. 2016 najdete v našem ceníku na http://www.sat-an.net/dokumenty-ke-stazeni.
Věřím, že nám zachováte přízeň i v nadcházejícím roce a že společnost SAT-AN zůstane nadále Vaším osvědčeným poskytovatelem vysokorychlostního internetu a digitální televize.


S úctou
Team pracovníků SAT-AN CabelNet SE

Nezaplacené faktury...

26.01. 2015

Upozorňujeme, že v některých případech dochází k nedoručení faktur na některé emailové adresy. Prosíme o aktualizaci kontaktů. Je nutné sledovat vlastní klientskou sekci, kde naleznete vystavené faktury a jejich status. Stejným způsobem můžete upravit i vaše kontaktní údaje. Uživatelské jméno a heslo do klientské sekce najdete ve smlouvě.

Oznámení - Datinet

01.12. 2014

Vážení zákazníci, počínaje dnem 1. 12. 2014 přechází poskytování všech telekomunikačních služeb společnosti DATINET s.r.o. na společnost SAT - AN CableNet SE. Jak je možné zjistit z výpisu OR: Došlo k rozdělení společnosti DATINET s.r.o., IČO: 241 97 017, se sídlem: Kladno, Buštěhradská 282, PSČ 272 03, odštěpením sloučením se společností SAT - AN CableNet SE, IČO: 243 17 888, se sídlem: Praha 2 - Nové Město, Ječná 243/39a, PSČ 120 00, s přechodem vyčleněné části jmění rozdělované společnosti DATINET s.r.o., IČO: 241 97 017, se sídlem: Kladno, Buštěhradská 282, PSČ 272 03, která byla uvedena v projektu rozdělení, včetně případných práv a povinností z pracovněprávních vztahů, na nástupnickou společnost SAT - AN CableNet SE, IČO: 243 17 888, se sídlem: Praha 2 - Nové Město, Ječná 243/39a, PSČ 120 00.

Zákazníci DATINET s.r.o. by tuto změnu měli zaregistrovat pouze na hlavičkách faktur, k žádné jiné změně v poskytování, cenách služeb, platbách na účet u Reiffeisenbank a.s. ani zvýhodněných sazbách nedochází.

Děkujeme za pochopení.

Nové programy v nabídce

17.07. 2014

Vážení zákazníci,
se začátkem prázdnin jsme pro Vás spustili vysílání kulinářského programu TV Paprika (pozice 16) a rozšířili vysílání v HD kvalitě o programy Spektrum a SPORT2. Toto zkvalitnění naší nabídky je pro Vás, naše zákazníky, zcela ZDARMA.

Příjemné prožití prázdnin a dovolených přeje tým pracovníků SAT-AN CableNet.

Doporučte a získejte bonus...

29.06. 2014

Za každého nového zákazníka, kterého přivedete, dostanete jako stálý zákazník odměnu ve výši 1 měsíce ZDARMA. Kolik nových zákazníků přivedete, tolik měsíců UŠETŘÍTE.

Akce se mohou účastnit všichni stávající zákazníci naší sítě, kteří nemají neuhrazené závazky po splatnosti vůči poskytovateli.

- Podmínkou je, aby nový zákazník využíval naše placené služby alespoň 6 měsíců
- Částka bude odečtena po třetí splátce nového zákazníka
- Poskytovatel si vyhrazuje právo nefinančního plnění této akce


Nadále také pokračuje letní akce...

Vztahuje se na bezdrátový internet GARANT SPRINT a vyšší tarify. V případě internetu po optice na LAN 60 a vyšší tarif. U IPTV na Optimal základ, u zvýhodněných balíčků na Optimal a vyšší tarif. Dostanete od nás do bezplatného pronájmu anténu pro příjem internetu nebo Full HD Set-top-box pro příjem TV v ceně až 2000 Kč, ale také Wi-Fi router v ceně 700 Kč.V době pronájmu je servis těchto zařízení bezplatný. Vždy si hradíte pouze dopravu. Servisní zásah je vám účtován v případě, že bude chyba / porucha zaviněna vaším zásahem. Zapůjčené zařízení je po celou dobu užívání naším majetkem. Instalací zdarma se rozumí, že nehradíte zařízení, které je vám bezplatně poskytnuté k pronájmu. Platíte ovšem spotřební materiál, který bude u vás upotřeben jako například ethernetový kabel, konektory, lišty, kabel k TV, anténní výložník,…

Plánovaný výpadek

10.10. 2013

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 05.11.2013 v čase 02:00 až 04:00 dojde k upgrade hardware v Ivančicích. Očekáváme jeden výpadek v délce maximálně 40 minut.

Výpadek postihne následující programy:

Nova Sport HD
Nova Sport
CT HD
Doma HD
Fajn Rock TV
Film Europe HD H264
Film+ CZ
Fishing a Hunting
Golf Channel mpeg2
HBO HD
JOJ HD
JOJ+ HD
Leo TV
Markiza
Slagr TV
Sport1
STV1
STV2
TA3

Za způsobené problémy se omlouváme.

Programy ČT :D a ČT art

31.08. 2013

Můžete sledovat nový dětský televizní kanál České televize ČT :D nebo nový kulturní kanál pro náročnější publikum ČT art.

SIPO

23.04. 2013

Od tohoto měsíce je možné uhradit veškeré služby prostřednictvím SIPO.

Jsme členem NIX

01.12. 2012

Stali jsme se členem významného mezinárodního sdružení NIX.

Nahrávání TV pořadů,...

19.10. 2012

K čemupak je USB vstup na čelním panelu STB? Častá to otázka. Od nás jste se dozvěděli, že se jedná o přípravu k nahrávání TV programů… A právě tato služba bude od 1. listopadu dostupná pro všechny naše zákazníky. Nahrávat budete moci všechny TV programy na vlastní USB Flash Disky nebo HDD disky.
Od 1. listopadu také dojde k rozšíření TV nabídky o televizní program TV5.

StaršíNovější