Poškození optického kabelu...

27.04. 2017

Hezký večer,
včera v noci nějaký dobrák přeřezal optický kabel a postaral se nám tak o noční zábavu. K poškození optiky došlo po 22. hodině a již kolem 4. hodiny ranní byla všechna vlákna svařena.

Tímto se omlouváme za způsobený výpadek konektivity ve stovkách domácností a firem jako O2, ČEZ, ČVUT,...

Poškození optického kabelu

Poškození optického kabelu

Poškození optického kabelu

Markíza dnes končí...

02.03. 2017

Vážení zákazníci,
programy televizní skupiny Markíza dnes končí v nabídkách operátorů v ČR. Místo nich mohou diváci přijímat jiné stanice, tedy například v Česku Markíza International.

Markíza dnes končí

Poděkování za účast v anketě...

21.12. 2016

Vážení zákazníci,
tímto bychom Vám rádi poděkovali za čas, který jste věnovali naší soutěžní anketě.


Váš zájem i hojná účast nás velmi mile překvapila. Vážíme si Vašich názorů, jak pozitivních, tak i těch, které mají poukázat na naše nedostatky a chyby. Nebereme je na lehkou váhu a budeme s nimi dále pracovat.


Výherci budou kontaktováni telefonicky.


Klidné prožití vánočních svátků a do roku 2017 zdraví, pohodu v pracovním a především v soukromém životě.


Přeje tým SAT-AN CableNet SEVážený zákazníku, vážená zákaznice,

07.12. 2015

na úvod mi dovolte Vám poděkovat za využívání našich služeb. Věřím, že jste s nimi spokojen(a) a mohu Vás ubezpečit, že prioritou naší společnosti bude i nadále poskytovat Vám servis v co nejvyšší možné kvalitě.

Jak jste již možná zaregistroval(a), od listopadu se naše televizní nabídka rozšířila o 12 nových televizních kanálů a v současné době jich nabízíme 85! Navíc některé, které byly dosud v SD formátu, jsou nově nahrazeny mnohem kvalitnějším HD formátem.

Od ledna Vám také nabízíme prémiový balíček FILMBox Premium s 11 převážně HD kanály, jejichž rozmanitá tématická skladba uspokojí všechny členy Vaší domácnosti.

Společně s rozšířenou nabídkou dojde od 1. ledna k úpravě cen jednotlivých balíčků v řádu desetikorun za měsíc. Musíme tímto způsobem reagovat na rozhodnutí společností CET21, která provozuje TV NOVA a další přidružené programy, Prima a další, jenž zpoplatnily programy zahrnuté v základním balíčku. Tento krok nás samozřejmě netěší, ale abychom i do budoucna byli schopni udržet vysoký standard poskytovaných služeb, byl nevyhnutelný. Ceny platné od 1. 1. 2016 najdete v našem ceníku na http://www.sat-an.net/dokumenty-ke-stazeni.
Věřím, že nám zachováte přízeň i v nadcházejícím roce a že společnost SAT-AN zůstane nadále Vaším osvědčeným poskytovatelem vysokorychlostního internetu a digitální televize.


S úctou
Team pracovníků SAT-AN CabelNet SE

Nezaplacené faktury...

26.01. 2015

Upozorňujeme, že v některých případech dochází k nedoručení faktur na některé emailové adresy. Prosíme o aktualizaci kontaktů. Je nutné sledovat vlastní klientskou sekci, kde naleznete vystavené faktury a jejich status. Stejným způsobem můžete upravit i vaše kontaktní údaje. Uživatelské jméno a heslo do klientské sekce najdete ve smlouvě.

Oznámení - Datinet

01.12. 2014

Vážení zákazníci, počínaje dnem 1. 12. 2014 přechází poskytování všech telekomunikačních služeb společnosti DATINET s.r.o. na společnost SAT - AN CableNet SE. Jak je možné zjistit z výpisu OR: Došlo k rozdělení společnosti DATINET s.r.o., IČO: 241 97 017, se sídlem: Kladno, Buštěhradská 282, PSČ 272 03, odštěpením sloučením se společností SAT - AN CableNet SE, IČO: 243 17 888, se sídlem: Praha 2 - Nové Město, Ječná 243/39a, PSČ 120 00, s přechodem vyčleněné části jmění rozdělované společnosti DATINET s.r.o., IČO: 241 97 017, se sídlem: Kladno, Buštěhradská 282, PSČ 272 03, která byla uvedena v projektu rozdělení, včetně případných práv a povinností z pracovněprávních vztahů, na nástupnickou společnost SAT - AN CableNet SE, IČO: 243 17 888, se sídlem: Praha 2 - Nové Město, Ječná 243/39a, PSČ 120 00.

Zákazníci DATINET s.r.o. by tuto změnu měli zaregistrovat pouze na hlavičkách faktur, k žádné jiné změně v poskytování, cenách služeb, platbách na účet u Reiffeisenbank a.s. ani zvýhodněných sazbách nedochází.

Děkujeme za pochopení.

Nové programy v nabídce

17.07. 2014

Vážení zákazníci,
se začátkem prázdnin jsme pro Vás spustili vysílání kulinářského programu TV Paprika (pozice 16) a rozšířili vysílání v HD kvalitě o programy Spektrum a SPORT2. Toto zkvalitnění naší nabídky je pro Vás, naše zákazníky, zcela ZDARMA.

Příjemné prožití prázdnin a dovolených přeje tým pracovníků SAT-AN CableNet.

Doporučte a získejte bonus...

29.06. 2014

Za každého nového zákazníka, kterého přivedete, dostanete jako stálý zákazník odměnu ve výši 1 měsíce ZDARMA. Kolik nových zákazníků přivedete, tolik měsíců UŠETŘÍTE.

Akce se mohou účastnit všichni stávající zákazníci naší sítě, kteří nemají neuhrazené závazky po splatnosti vůči poskytovateli.

- Podmínkou je, aby nový zákazník využíval naše placené služby alespoň 6 měsíců
- Částka bude odečtena po třetí splátce nového zákazníka
- Poskytovatel si vyhrazuje právo nefinančního plnění této akce


Nadále také pokračuje letní akce...

Vztahuje se na bezdrátový internet GARANT SPRINT a vyšší tarify. V případě internetu po optice na LAN 60 a vyšší tarif. U IPTV na Optimal základ, u zvýhodněných balíčků na Optimal a vyšší tarif. Dostanete od nás do bezplatného pronájmu anténu pro příjem internetu nebo Full HD Set-top-box pro příjem TV v ceně až 2000 Kč, ale také Wi-Fi router v ceně 700 Kč.V době pronájmu je servis těchto zařízení bezplatný. Vždy si hradíte pouze dopravu. Servisní zásah je vám účtován v případě, že bude chyba / porucha zaviněna vaším zásahem. Zapůjčené zařízení je po celou dobu užívání naším majetkem. Instalací zdarma se rozumí, že nehradíte zařízení, které je vám bezplatně poskytnuté k pronájmu. Platíte ovšem spotřební materiál, který bude u vás upotřeben jako například ethernetový kabel, konektory, lišty, kabel k TV, anténní výložník,…

Plánovaný výpadek

10.10. 2013

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 05.11.2013 v čase 02:00 až 04:00 dojde k upgrade hardware v Ivančicích. Očekáváme jeden výpadek v délce maximálně 40 minut.

Výpadek postihne následující programy:

Nova Sport HD
Nova Sport
CT HD
Doma HD
Fajn Rock TV
Film Europe HD H264
Film+ CZ
Fishing a Hunting
Golf Channel mpeg2
HBO HD
JOJ HD
JOJ+ HD
Leo TV
Markiza
Slagr TV
Sport1
STV1
STV2
TA3

Za způsobené problémy se omlouváme.

Programy ČT :D a ČT art

31.08. 2013

Můžete sledovat nový dětský televizní kanál České televize ČT :D nebo nový kulturní kanál pro náročnější publikum ČT art.

StaršíNovější