Nové programy v nabídce

17.07. 2014

Vážení zákazníci,
se začátkem prázdnin jsme pro Vás spustili vysílání kulinářského programu TV Paprika (pozice 16) a rozšířili vysílání v HD kvalitě o programy Spektrum a SPORT2. Toto zkvalitnění naší nabídky je pro Vás, naše zákazníky, zcela ZDARMA.

Příjemné prožití prázdnin a dovolených přeje tým pracovníků SAT-AN CableNet.

Doporučte a získejte bonus...

29.06. 2014

Za každého nového zákazníka, kterého přivedete, dostanete jako stálý zákazník odměnu ve výši 1 měsíce ZDARMA. Kolik nových zákazníků přivedete, tolik měsíců UŠETŘÍTE.

Akce se mohou účastnit všichni stávající zákazníci naší sítě, kteří nemají neuhrazené závazky po splatnosti vůči poskytovateli.

- Podmínkou je, aby nový zákazník využíval naše placené služby alespoň 6 měsíců
- Částka bude odečtena po třetí splátce nového zákazníka
- Poskytovatel si vyhrazuje právo nefinančního plnění této akce


Nadále také pokračuje letní akce...

Vztahuje se na bezdrátový internet GARANT SPRINT a vyšší tarify. V případě internetu po optice na LAN 60 a vyšší tarif. U IPTV na Optimal základ, u zvýhodněných balíčků na Optimal a vyšší tarif. Dostanete od nás do bezplatného pronájmu anténu pro příjem internetu nebo Full HD Set-top-box pro příjem TV v ceně až 2000 Kč, ale také Wi-Fi router v ceně 700 Kč.V době pronájmu je servis těchto zařízení bezplatný. Vždy si hradíte pouze dopravu. Servisní zásah je vám účtován v případě, že bude chyba / porucha zaviněna vaším zásahem. Zapůjčené zařízení je po celou dobu užívání naším majetkem. Instalací zdarma se rozumí, že nehradíte zařízení, které je vám bezplatně poskytnuté k pronájmu. Platíte ovšem spotřební materiál, který bude u vás upotřeben jako například ethernetový kabel, konektory, lišty, kabel k TV, anténní výložník,…

Plánovaný výpadek

10.10. 2013

Dovolujeme si Vás informovat, že dne 05.11.2013 v čase 02:00 až 04:00 dojde k upgrade hardware v Ivančicích. Očekáváme jeden výpadek v délce maximálně 40 minut.

Výpadek postihne následující programy:

Nova Sport HD
Nova Sport
CT HD
Doma HD
Fajn Rock TV
Film Europe HD H264
Film+ CZ
Fishing a Hunting
Golf Channel mpeg2
HBO HD
JOJ HD
JOJ+ HD
Leo TV
Markiza
Slagr TV
Sport1
STV1
STV2
TA3

Za způsobené problémy se omlouváme.

Programy ČT :D a ČT art

31.08. 2013

Můžete sledovat nový dětský televizní kanál České televize ČT :D nebo nový kulturní kanál pro náročnější publikum ČT art.

SIPO

23.04. 2013

Od tohoto měsíce je možné uhradit veškeré služby prostřednictvím SIPO.

Jsme členem NIX

01.12. 2012

Stali jsme se členem významného mezinárodního sdružení NIX.

Nahrávání TV pořadů,...

19.10. 2012

K čemupak je USB vstup na čelním panelu STB? Častá to otázka. Od nás jste se dozvěděli, že se jedná o přípravu k nahrávání TV programů… A právě tato služba bude od 1. listopadu dostupná pro všechny naše zákazníky. Nahrávat budete moci všechny TV programy na vlastní USB Flash Disky nebo HDD disky.
Od 1. listopadu také dojde k rozšíření TV nabídky o televizní program TV5.

Metropolitní internet Kladno

27.07. 2012

Opět proběhla aktualizace databáze adres panelových domů, kde díky optickým rozvodům můžete využít služeb vysokorychlostní internet Kladno a digitální televize IPTV. Dostupnost těchto služeb si můžete ověřit zde.

Zvýšení rychlosti

05.06. 2012

Vyslyšeli jsme vaše ohlasy a velmi výrazně zvýšily rychlosti u všech bezdrátových tarifů.

STB za korunu

05.06. 2012

Od tohoto měsíce máte možnost si k IPTV televizi nebo zvýhodněným balíčkům pronajmout set-top box jen za 1 Kč.

StaršíNovější